Chalupa Tara

Lyžařské školy

Lyžařská škola - SKI Bižu

SKI Bižu SCHOOL: +420 732 751 119 Poskytuje veškeré služby v oblasti výuky lyžování a snowboardingu. Naučte se lyžovat právě v naší škole, kde na Vás čeká přes 50 proškolených instruktorů se znalostmi cizího jazyka.

Lyžařská škola - POMI Skicentrum

POMI SKICENTRUM: více jak 30 lyžařských a snowboardových instruktorů s licencí Asociace Profesionálních Učitelů Lyžování - APUL se znalostí cizích jazyků je připraveno Vás provést výukou lyžování a snowboardingu moderní metodou rakouské a české školy a co nejvíce zpříjemnit Vaší zimní dovolenou.

SUNKID – pojízdný koberecLyžařská škola hrouSkupinová výukaDojezd sjezdovky a dětský vlek Špičák IILyžařská škola hrou

V Albrechticích a na Mariánské Hoře je i několik lyžařských vleků pro děti a méně náročné lyžaře. Osvětlení některých sjezdovek dává nočnímu lyžování na pozadí osvětlených dominant obce nevšední zážitek.

Lyžařský vlek Světlý vrch - Večerní lyžování denně do 21:00

2x Tatrapoma typ P, délka 350 m a 360 m, převýšení 90 m, sjezdovky průběžně upravovány (červená, modrá). Snowpark OXhill, překážky pro začátečníky i pokročilé. Frajer lajna: Kicker 9m, 6m rovná dvojtrubka. Bong amatér lajna: rovná lavice 4m, poskok 3m, lavice nakloněná 4m. Dojezd lajna: 4 m dřevěná kláda, 3m dřevěný tes. Kopec je ideální jak pro zdatné ridery, tak pro učící se začátečníky.

Lyžařský vlek Světlý vrch Lyžařský vlek Světlý vrch

Lyžařský vlek U Tomáše

Lyžařský vlek EPV 300, délka 259m, převýšení 59m, přepravní kapacita 350 osob/hod, sjezdovka průběžně upravována.

Lyžařský vlek U Tomáše

Lyžařský vlek U Kapličky - Mariánská Hora

Délka 260m - jednomístná POMA, sjezdovka průběžně upravována.

Dětský lyžařský vlek Mariánská Hora

Délka vleku 100 m s nízko vedeným lanem, sjezdovka průběžně upravována.

Sáňkování z "Mariánky"Dětský svět Severák

Skiaréna Jizerky

Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov v rámci Jizerských hor, jednotným odbavovacím systémem /společným skipasem/ a skibusem, který jezdí mezi ski areály a Bobovou dráhou Janov.

Přečíst si tip >