Chalupa Tara

Ostatní sportovní aktivity

Projížďky na koních

Při pobytu na chalupě Tara Vám rádi nabídneme jízdu na koních.

Projížďky na koníchProjížďky na koníchProjížďky na koních

Kanoistika a rafting

Při dostatku vody je možné uskutečnit na řece Kamenici protékající Albrechticemi nádherný sjezd na soutok s Jizerou ve Spálově nebo na Jizeře několik nenáročných sjezdů, např. ze Spálova na Malou Skálu (7 km, 2 jezy), z Malé Skály do Dolánek (6 km, 2 jezy) a dále do Březiny (20 km).

Kanoistika a raftingKanoistika a raftingKanoistika a rafting

Rybaření na Jizeře a Kamenici

Organizace Českého rybářského svazu pečuje o 8 km dlouhý úsek pstruhové vody řeky Jizery. Rybářské lístky je možné zakoupit na Odboru životního prostředí Městského úřadu Turnov (tel. 481 366 158).

Rybaření na Jizeře a KameniceRybaření na Jizeře a KameniceRybaření na Jizeře a Kamenice

Jachting a windsurfing

Jablonecká přehrada (10 km) nabízí báječné podmínky pro vyznavače vodních sportů.

Jachting a windsurfingJachting a windsurfingJachting a windsurfing

Sportovní víceúčelová hala

Městská hala byla slavnostně otevřena 30. října 2002 a slouží jablonecké veřejnosti, školským zařízením, tělovýchovným jednotám a sportovním klubům. Koncepce stavby umožňuje provozovat v tomto víceúčelovém zařízení téměř všechny druhy sálových sportů a pomocí výsuvných opon je možné halu připravit i na pořádání velkých kulturních a sportovních událostí. K dalšímu vybavení haly patří cvičný boxerský sál, gymnastická tělocvična, aerobní sál, spinningový sál, čtyři stanoviště stolního tenisu, dvě posilovny, solárium a masérna.

Sportovní víceúčelová halaSportovní víceúčelová hala

Bazény

Nejbližší krytý bazén naleznete v Aquacentru v Jablonci nad Nisou. Plavání je skvělým doplňkovým sportem k lyžování, ale dá se provozovat celoročně. Tak sbalte plavky, ručník a brýle a vzhůru do bazénu!

Přečíst si tip >