Chalupa Tara

Napsali o nás

Naši milí hosté nás rádi navštěvují a mnoho z nich se opakovaně vrací, za což jsme nesmírně vděční. Někteří z nich nám nezapomněli napsat pár hezkých slov o našich službách.
Přečtěte si, jak si dovolenou v horách užili ostatní hosté a pokud máte chuť, napište nám také vzkaz!

Hodnotit můžete na našem Google profilu nebo na Booking.com

Pěkně zařízené, čisté a útulné bydlení. Manželé Zedníčkovi jsou pohodoví a velmi přátelští. Menší nedostatek vidím jen v horších matracích, ze kterých nás trochu bolely záda. V areálu vyžití pro děti i posezení na několika pergolách. Možnost grilování asi na třech oddělených grilech. Dobrá dopravní dostupnost. Doporučujeme!

Jaryn Rukavica / ČR
(Google)

Nádherné místo se super výhledem. Majitelé příjemní a komunikativní. Jelikož je to z větší části dřevostavba, je uvnitř více slyšet zkrze stěny. Vybavení je za ty peníze super. Majitelé mají dva psy a papouška Aru, což je z fotek na internetu jasně vidět, tak trochu nechápu slaboduché jedince co dávají špatné hodnocení že je zvířata ruší. Za mě mohu jen doporučit.

Martin Pesta / ČR
(Google)

Opravdu krásná chata. Pokoje tak akorát velké. Z terasy před chatou je i krásný výhled. A to i v zimě kdy je vidět na zasněženou sjezdovku společně se zasněženým lesem. Ke sjezdovce sice musíte dojet autem nebo sešlapat kopec dolů, ale to je jen malá piha na celé kráse chaty.

Lukáš Kebrdle / ČR
(Google)

Hezké ubytování v Albrechticích. Super výhled na sjezdovku. Pokoje krásné a čisté. Celá chalupa je ze dřeva a moc hezká. Krásný výhled a děti jsou vítány.

David Horn / ČR
(Google)

Moc a moc hezká chalupa, prostředí a strašně príma majitelé, kteří se vším vyjdou vstříc. Líbilo se nám tam natolik, že hned objednáváme na další období. Moc děkujeme za nádherné jarní prázdniny.

Petr Hala / ČR
(Google)

Týden na chalupě Tara s celou rodinou o jarních prázdninách. Majitelé jsou moc fajn lidé. Poloha chalupy perfektní. Krásný apartmán, moc se nám líbilo. Protože "dřevo je láska". Děkujeme, rodina Hladíkova.

Radka Hladíková / ČR
(Google)